К основному контенту

Багато поціновувачів народного мистецтва і прихильників етностилю в одязі задумуються над придбанням крайки ручної роботи. Де ж купити українську крайку до вишиванки? Звичайно ж тканий пояс найліпше придбати безпосередньо у майстра, що займається ручним ткацтвом. Ткацтво - особливий вид народного мистецтва, бо роботи в техніці ручного ткацтва вбирають енергетику людини, що створює їх, будь то аксесуари або ж килими.
До Вашої уваги представляю народний пояс з меланжевої нитки, що переливається всіма барвами веселки. Домінуючі кольори в контрасній м'яко-блакитній та калиново-червоній гамі. Найліпша назва цього творіння - "Тихе щастя", що передає колористику і асоціації з ритмами. Візерунок простий, проте найліпше відображає багатство кольору, пояс чудово поєднується з різнобарвною вишиванкою. Дуже гарно виглядає на однорідному тлі, додає неповторний фольклорний акцент будь-якому вбранню. Бохо стиль або етно - вибір за Вами!
Довжина всіх наших крайок біля 2.4-2.5 метра, такої довжини вистачає, щоб огорнути стан 2 рази, так, як робили наші предки. Кожен пояс-крайка несе оберегову функцію.

Ціна крайки - 300 грн. Для замовлення телефонуйте 0935075032 - Ганна.









Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

День весняного рівнодення: історія свята та особливості

Майстер-клас "Сережки-кульки" Коли:  2 грудня 2017 р., субота, 14.00 Де: Мала Бердичівська, 9, м. Житомир, 2 поверх Галерея "Мистецьке Полісся" Всі матеріали та інструменти надаються. Прекрасна можливість виготовити Новорічний подарунок або сюрприз власними руками! Попередній запис за тел: 0969643206, 0931821305 Ціна: 40грн
Передсвятковий привіт всім поціновувачам народного мистецтва! Важко уявити зиму без вовняних виробів, поясів, крайок з теплої, м'якої вовни в сіро-червоних кольорах. Саме таке нове творіння Ганни Івченко, ткалі "Мистецького Полісся". Хочу показати цього вовняного красеня, чоловічий чорно-сіро-червоний пояс. Доповнюю публікацію виробом на верстаті, саме на такому ткацькому верстаті створюються ці елементи одягу вручну, нитка за ниткою, міліметр за міліметром.  Вовняні вироби екологічні, а етно одяг виглядає стильно, сучасно та разом з тим автентично. Спробуйте і Ви внести в гардероб такий теплий аксесуар і носіть з задоволенням до вишиванки, однотонної сорочки і т. ін. З повагою, Аліна Івченко